אסטרולוגית אהבה

אוהב לא אוהב? זוכרים את הילדה עם הפרח? ובכן מסתבר שרבים מאיתנו מועסקים ומוטרדים בשאלות של התאמה בין זוגית ומשקיעים בכך אנרגיות רבות וחיבוטי נפש מיותרים.מבחר היועצים הזוגיים אשר מציפים את השוק יכול להעיד לצערנו שלמרות המידע הרב והנגישות הרבה הקיימת היום לכל מה שקשור בייעוץ זוגי, עדיין הרוב המכריע של הזוגות משוועים לייעוץ מקצועי אשר יוכל לתת להם תשובות אמיתיות לטיפוח ובניית הקשר הזוגי ביניהם.
מדע האסטרולוגיה כמדע עתיק אשר יודע לשרטט את עולמו הרגשי ומבנה האישיות של האדם,יודע להבחין בין אפשרויות של התאמה זוגית ולהמליץ על האופן בו כדאי לבנות קשרים זוגיים.

אסטרולוגית אהבה כפי שהיא נקראת,יודעת למצוא את ההתאמה בין מזלות שונים.באפן כללי אסטרולוגית אהבה בנויה על העיקרון שיש סוגים שונים של מזלות שיוכלו להסתדר טוב יותר אחד עם השני בעוד שמזלות אחרים עלולים להתנגש ולהיתקל בקשיים בקשר הזוגי.באסטרולוגית אהבה מחלקים את המזלות לארבעה סוגים אש,מים,רוח,עפר. וכמו בטבע גם באסטרולוגית אהבה,המים והאש עלולים לכבות זה את זו בעוד שסוגי מזלות אחרים כמו רוח ומים יכולים להשלים אחד את השני ולחיות בהרמוניה.רבים אשר שוקלים בניית קשר זוגי נעזרים בקריאה של
אסטרולוגית אהבה כאמצעי נוסף ומשמעותי לבחירת בן הזוג, אולם יש לזכור שניתוח של אסטרולוגית אהבה חייב להיעשות אך ורק על ידי אסטרולוג בקי ומומחה בתחומו אשר יכול לקרוא את המפה של שני בני הזוג בצורה מדויקת ולא על ידי שאלונים ארעיים הנמצאים לצערנו בצורה בלתי מקצועית באמצעי התקשורת השונים. 

אסטרולוגיה זוגית 

 


אסטרולוגיה זוגית היא פן נוסף של אסטרולוגית אהבה.בדרך כלל כאשר זוגות נתקלים בבעיות אינטימיות הם יכולים להיעזר בשרותיו של אסטרולוג אשר ייתן להם ייעוץ של אסטרולוגיה זוגית.באסטרולוגיה זוגית אפשר בדרך כלל לזהות את הקשרים המשמעותיים בחיי בני הזוג המופיעים במפת הלידה ואת התכלית שלשמה הם נועדו.לכל קשר באסטרולוגיה זוגית יש אופי מסוים וכיוון אשר נועד ללימוד והתקדמות משותפת של בני הזוג,וכן גם מושפע ממטענים שונים הקשורים לאופיה המיוחד של כל נשמה ולמסע החיים שלה.היכולת לזהות את טיב הקשר ואת הנקודות שעליהן צריך לעבוד מסייעת לבני הזוג בשיפור והבראת היחסים ביניהם,ובבנית מערכת זוגית הרמונית ומפרה אשר מקדמת את שניהם מבחינה רוחנית ואישית. 

נורית פרדו מסייעת לזוגות רבים ע"י בניית מפת אסטרולוגיה זוגית אשר זקוקים לייעוץ והכוונה נכונה המתבססת על מקורות המידע העתיקים והעשירים אשר היא בקיאה בהם,ובמקרים רבים היא יכולה לספר על סיפורי הצלחה של זוגות שהצליחו לשפר בצורה משמעותית ביותר את חיי האהבה,וליצור זוגיות הרמונית ומאושרת.נורית מספרת שזוגות רבים הנתקלים בבעיות יכולים בהחלט לשפר את הקשר ביניהם על ידי הייעוץ הנכון שיוכל לשים את האצבע על הנקודות החשובות שדורשות הבראה,ופעמים רבות הפתרונות קלים ופשוטים ממה שציפו להם.כמי שרואה בהנחלת תורת הכוכבים יעוד אישי ושירות לציבור נורית שמחה לעזור ולסייע לכל מי שרוצה להעזר בחכמת הכוכבים העתיקה,והיא תוכל לעשות זאת גם עבורכם. 


ראו אתרים נוספים : ייעוץ זוגי