נורית פרדו - אסטרולוגית ילדים

האסטרולוג מעביר מסר וייעוץ לאדם על מנת שיבין ויעמיק בקריאה בדרכו, ייעזר בה בבחירות משמעותיות, ובקבלת מענה על שאלות החשובות לו. לעומת זאת, אסטרולוגית ילדים ולנוער שונה בכך שאינם כותבת מפה ישירות עבורם בלבד, אלא זו מיועדת להורים על מנת להקל על חינוך הילדים. זאת כדי לעזור להם לצפות מראש מכשולים, להתגבר עליהם ולהבין טוב יותר את ילדיהם.

מטרת מפת אסטרולוגית לילדים

מפת אסטרולוגיה לילדים צעירים מתאפיינת בכך שניתן לחזות דרכה נתיב התנהגות במשך שנות התבגרותו וחייו של היילוד. היא יכולה לצפות את קווי האופי, דרך חשיבתו ורגשותיו של האדם מכיוון שהיא אישית ומותאמת לאסטרולוגיה המדויקת של הילד.

המפה מיועדת למנוע חוסר הבנה ותסכולים שהורים נתקלים בהם לעיתים קרובות. הורה שיש בידו קריאה של אסטרולוגית ילדים המותאמת לילדו באופן אישי, יודע למה לצפות ומכין את ביתו ודרך חינוכו בתשומת לב ובהבנה שלכל ילד נתיב, דרך התנהגות ומפה אסטרולוגית המייחדת אותו ובכך לדאוג לשלומו המנטאלי מעבר לצרכיו הבסיסיים.

יתרון נוסף באסטרולוגיה לילדים הוא היכולת להשוות את המפה האסטרולוגית של הילדים למפה האסטרולוגית של ההורים ובכך למצוא את המקורות הספציפיים לבעיות או לחוסר ההבנה שבין הורה לילד. מעבר לכך זוהי מתנה נפלאה להבין לעומק את טיב היחסים בינך ובין ילדך וחוויה שכזו עשויה לקרב ולחזק את מערכת היחסים החשובה כל כך. פנייה לאסטרולוגית לילדים זוהי דרך ליצור בית מלא בהבנה ונחת ולחסוך מתיחות וקשיים בקשר בין ההורים לילדנו.


פתרון משמעותי לבעיות קשב וריכוז לילדים ונוער בעזרת האסטרולוגיה

 
נורית פדרו אסטרולוגית ילדים וגם אסטרולוגית לנוער המתמחה בתחום, יכולה לעזור בבעיות רבות הקשורות להורות ולגיל ההתבגרות. אף בתחום מורכב כמו הפרעות קשב וריכוז. הפרעות קשב וריכוז זוהי בעיה נפוצה בקרב הנוער והילדים כיום ותרופות פסיכיאטריות אינן בהכרח הדרך היעילה והטובה ביותר. על מנת לפתור את הגורם להפרעות קשב וריכוז לעומק, 

פנו לנורית פרדו, אסטרולוגית לנוער, לקבלת ייעוץ אסטרולוגי ופתיחת דלת לפיתרון חדשני.